חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עו"ד גירושין

בעולם המערבי שיעור הגירושין עולה בהתמדה. חוקרים מציינים כי השינויים שחלו בחברה המתועשת השפיעו על דפוסי נישואין ופריון. הגורמים העיקריים של גירושין מתרכזים בחופש הכלכלי של נשים, התגברות החילוניות והדגש המושם כיום על מימוש עצמי של היחיד. אם בעבר היתה חלוקת תפקידים ברורה בין הבעל לאשה, עם יציאת נשים לעבודה ושינוי במבנה המסורתי ובחלוקת התפקידים בתוך המשפחה, הצטמצמה התלות בין הבעל לאשה והתגברו הסיכויים לחוסר התאמה שמובילים לגירושין ולצורך בעזרה של עו"ד גירושין בכל התהליך.

הליכי הגירושין ובתי הדין

גירושין - סטיגמה

סטיגמה


אם בעבר היתה מודבקת סטיגמה לגירושין, הרי שמשנות ה-70 חלה נסיגה בסטיגמה זו ונוצרו תנאים שמקלים על תהליך הנישואים. יחד עם זאת, ולמרות ששיעור הגירושין בישראל עולה בהתמדה, עדיין הנישואין בישראל יציבים יחסית לרוב המדינות המתועשות – אירופה וצפון אמריקה, למעט איטליה.

עו"ד גירושין - לווי הליך הגירושין

הליך הגירושין


בישראל יש שתי ערכאות המטפלת בענייני משפחה: בית הדין הרבני ובית הדין לענייני משפחה. אך רק לבית הדין הרבני סמכות לדון בגט עצמו. יש הבדלים עקרוניים בין שני בתי הדין ולכל צד אינטרס לקיים את הדיון בכל אחד מהם. לכן, מומלץ להתייעץ בעורך דין המתמחה בענייני משפחה כמו עו”ד ורד לוי, לפני שפונים לאחד מהם כדאי להחליט איזה בית דין יתאים יותר.

סמכויות בתי הדין הרבניים בגירושין

סמכויות בתי הדין


הליך הגירושין מורכב מאלמנטים כלכליים, חברתיים ורגשיים. עומס זה גורר לעתים קרובות את בני הזוג למאבק כוחות מתמשך וקשה. יחד עם זאת קיימת אופציה שקולה יותר שבה בני הזוג מצליחים, למען הילדים ולמען עצמם, להגיע להסכם גירושין בעזרתם של עורכי דין שמגשרים ביניהם. פתרון זה חוסך זמן, כסף וסבל מיותר.

האם גירושים יכולים להיות גם תהליך מעצים? עו"ד והמגשרת ורד לוי מתארחת באולפן וואלה!

המקצועיות אצל עו"ד גירושין
עו”ד גירושין מומלצים לדיני משפחה

עורכת דין ורד לוי היא הפתרון הטוב ביותר לצורך ניסוח וכתיבה של הסכמי גירושין. לעורכת דין ורד לוי ישנו הניסיון הנדרש בתחום וכן הידע הרב בכל הנוגע לתחום המפשט בארץ (ורד סיימה בהצטיינות את לימודי המשפטים).

למי פונים כדי להתחיל בניסוח ע"י עו”ד גירושין?

הגורם המקצועי שיסייע לכם בניסוח הסכם גירושין – עו”ד גירושין תוך כדי חתירה לכמה שיותר הטבות לטובת הצד שלכם הם כמובן עו”ד גירושין מומחים לדיני משפחה.

הקשיים הרגשיים במהלך ניסוח הסכם הגירושין:

חשוב לזכור שבני זוג שמחליטים לעשות צעד דרסטי שכזה ולפרק את המשפחה שהם בנו ביחד, חווים תחושות קשות ועשויים להיות במצב נפשי עדין למדי. החתונה, מלווה בחלומות רבים, שאיפות ודמיונות.

הסכמים ועו"ד גירושין

הסכמי גירושין הם אותם הסכמים שנחתמים בידי בני זוג לשעבר שהיו נשואים כדין. עו”ד גירושין או עו”ד משפחה כותב בהסכמת שני הצדדים בהתאם להסכמות, לפשרות, לוויתורים ולהחלטות שנקבעו בין בני הזוג לשעבר.

עו"ד גירושין

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן