חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אפוטרופסות ומשמורת

אפוטרופסות ומשמורת הינם הנושאים הרגישים ביותר בתהליך הגירושין, גישה נכונה וחתירה לסיום המחלוקת במהירות והסכמת שני הצדדים יטיבו עם בני הזוג והילדים. עו”ד ורד לוי, מייעצת, מלווה ומייצגת משפחות בתהליך גירושין בנושא אפוטרופוס ומשמורת.

אפוטרופסות ומשמורת

רקע בנושא אפוטרופסות ומשמורת:

אפוטרופוס הוא אותו האדם האחראי על הילד. אפוטרופוס מופקד על ניהול החיים של הילד כולל דאגה לתנאי מחייה נוחים, חינוך, ליווי ואף ייצוג במקרה הצורך. האפוטרופוס הטבעי הוא כמובן ההורה. במקרים קיצוניים בהם נשללת מההורה היכולת לשמש כאפוטרופוס עבור הילד בית המשפט ממנה לילד אפוטרופוס חלופי. חשוב לציין שיש צורך במקרים קיצוניים ביותר על מנת שבית המשפט ימנע מהורה את הזכויות על ילדיו. כאשר ילד נולד להורים, שני ההורים- הן האב והן האם הופכים להיות האפוטרופוסים החוקיים שלו והם מופקדים על שלומו.

גירושין, אפוטרופסות ומשמורת

גירושין, אפוטרופסות ומשמורת:

מקרים של גירושין המתקיימים בין בני זוג בעלי ילדים עשויים להיות מורכבים בשל המעורבות של האחרונים בהסכמים השונים. מבחינה חוקית, שני ההורים נשארים האפוטרופוסים החוקיים של הילד אך עם זאת, הילד עובר לגור אצל אחד ההורים כאשר כמות המפגשים עם ההורה השני נקבעת על פי הסכמי המשמורת השונים. כדי להגיע לכדי החלטה בנוגע להסדרי הראייה, המשמורת ומידת המעורבות של כל אחד מההורים בחיי הילד נגררים בני הזוג המתגרשים לויכוחים רבים.

איך בוחרים עורך דין מתאים לצורך טיפול בנושאי אפוטרופסות ומשמורת?

איך בוחרים עורך דין מתאים לצורך טיפול בנושאי אפוטרופסות ומשמורת?

בכל הנוגע לתחום של אפוטרופסות ומשמורת אין מקום לקחת סיכונים. מדובר בתחום רגיש שמשפיע על הילדים של בני הזוג וכן על עיצוב הקשר של כל אחד מההורים עם הילדים בהמשך החיים. לכן, בוחרים בעו”ד משפחה, בעל ניסיון ובעל הכרות עם הרגישות בתחום. כמו כן, חשוב מאד לבחור בעורך דין בעל גישה אנושית, מתחשבת, רגישה ומכילה. מדובר בהליך מורכב שעשוי להיות מלווה בתחושות קשות ולכן, עורך דין עם אוזן קשבת הוא יתרון משמעותי.

ורד לוי - עורכת דין מומחית בדיני משפחה ובתוכם אפוטרופסות ומשמורת:

ורד לוי - עורכת דין מומחית בדיני משפחה ובתוכם אפוטרופסות ומשמורת:

ורד לוי היא עורכת דין מקצועית ביותר ובעלת ידע נוסף ומקצועי בנושאים המשיקים לתחום של המשפטי של אפוטרופסות ומשמורת (עורכת דין ורד לוי סיימה תואר במדעי החברה מטעם האוניברסיטה העברית). הגישה של עורכת דין ורד לוי תסייע לכם לעבור את התהליך המורכב עם כמה שפחות מחירים נפשיים ועוגמת נפש.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן