חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה

גירושין בהסכמה - עניין של גישה

גם גירושין יכולים להיעשות באופן יותר יפה או פחות יפה. גירושין בהסכמה מציג את הצד היותר חיובי. על מנת שיתרחש תהליך זה על שני בני הזוג לרצות בכך, להיות חדורי מטרה ולנהוג בהתאם. עליהם להיות מסוגלים לתקשר, להתפשר ולהיות קשובים לצד השני. הסכם גירושין שנעשה באופן זה, לרוב יבטיח תשובות לבעיות עתידיות ובכך ימזער תקלות עתידיות בין בני הזוג. אופציה זו גם מהווה אופציה אידיאלית עבור הילדים, כיוון שהאווירה הטובה בהם הדברים מתנהלים תשפיע גם עליהם.

מספר דרכים לעריכת הסכם גירושין

מספר דרכים

לרוב הסכמי גירושין ידונו בסוגיית הילדים, (משמרות, דמי מזונות, הסדרי שהות וכדומה), ידונו בחלוקת הרכוש המשותף אותו צברו ביחד במשך תקופת הנישואין וכמובן בהסכמה הבסיסית של שני הצדדים בפירוק החבילה. ישנם מספר דרכים על מנת לבצע גירושין בהסכמה. ניתן לפנות למגשר, ניתן לפנות לעורך דין משותף וניתן לפנות לשני עורכי דין נפרדים, כל צד ועורך הדין שלו.

זיהוי אופן הפעולה במקרה גירושין

זיהוי

עו”ד ורד לוי בקיאה בנושא של גירושין בהסכמה ואף מעודדת אותו. ביכולתה לזהות מקרים קלאסיים בהם מאוד מומלץ לנקוט בדרך זו וביכולתה לזהות מקרים בהם יש חשש להצלחת התהליך. במקרה זה היא תנחה את הזוג אל עבר האופציה הבאה העדיפה עבורם. עו”ד גירושין ורד לוי בעלת רקע רחב בכל הקשור לגירושין, רקע המעניק לה יתרון ויכולת לטפל במקרי גירושים על הצד הטוב ביותר, יכולת להגיע קרוב ככול הניתן לשאיפת הלקוח.

הגשת ההסכם לאישור

הגשת ההסכם לאישור

שלב מסכם של גירושין בהסכמה הנו הגשת ההסכם לבית המשפט לענייני משפחה, על מנת שיקבל תוקף ולא יישאר תלוי באוויר. תוקף זה מעניק גיבוי מוסמך בעת מחלוקת עתידית העלולה להיווצר. בעת תהליך אישור בית המשפט, על שני הצדדים להיות נוכחים. נוכחות זו חשובה לטובת הבנה מלאה של סעיפי ההסכם הן מבחינת משמעות והן מבחינת התוקף. שילוב עורך דין לענייני גירושין בשעת גיבוש ההסכם, מבטיח סגירה מהירה של ההסכם ללא התערבות נוספת מצד בית המשפט ובנוסף תקנה ללקוח הרגשת סיפוק שאכן השיג את מבוקשו על הצד הטוב ביותר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן