חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מגשר גירושין - הדרך הנכונה להחלטה מוצלחת

החלטתם לסיים נישואין בהסכם, מהם הדברים שחשוב למצוא במגשר גירושין על מנת לדעת שזהו המגשר שמתאים לכם?

לי, עו"ד לענייני משפחה ומגשרת גירושין, במסגרת הליך זה, חשוב שבני הזוג יקבלו את מלוא הכלים ואת הסביבה המיטבית שתוביל אותם להסכם הוגן וראוי עבור שני הצדדים.

נוחות מול מגשר הגירושין

גישור גירושין - נוחות

ראשית צריך להרגיש נוח עם מגשר הגירושין, שכן מדובר בתהליך מורכב ואמוציונאלי שנוגע בדברים שחשובים מכל.

הרגשת ביטחון מול המגשר

מגשר גירושין - ביטחון

חשוב להרגיש ביטחון עם מגשר הגירושין, לדעת שיש לו ידע וכלים שיכולים לסייע לצדדים לצלוח את הדרך המאתגרת.

מגשר הגירושין שבו תבטחו יוכל לסייע לצדדים בדרכם החדשה ויהווה נחיתה רכה בעולם החדש אליו אם נכנסים.

בני הזוג יגיעו לעמק השווה שבו שניהם יוכלו לחיות במאזן בריא שבו גם להם וגם לילדים (במידה וישנם) תהיה סביבת מחייה בריאה וטובה בהמשך דרכם החדשה, המלווה הקשיי הסתגלות, חוסר ביטחון וחוסר אמון, בה יצטרכו לבנות משהו חדש, לרתום את הצדדים לעשייה משותפת ולראייה אחרת.

הרגשת אמון

גישור גירושין - אמון

כימיה טובה בין המגשר לבין הצדדים תוביל אותם לבניית השלב הבא שהינו שלב האמון, שלב האמון ייצר אווירה טובה או לפחות סבירה בתוך המתחים והסביבה הפחות נעימה שממנה מגיעים בני הזוג. היא תייצר צוהר לפתרונות במצבים הקשים ותחושה שניתן למצוא פתרונות גם ברגעים פחות נוחים או מצבים קשים, שבהם ניתן לפעמים לחשוב שלא ניתן לפשר או לגשר, הדבר חשוב במיוחד כשיישנם ילדים ברקע.

יצירתיות מגשר גירושין

מגשר גירושין - יצירתיות

מגשר גירושין טוב הוא זה שיודע להגיע ללבם של לקוחותיו להבין את הדברים שמעבר למילים, מבין באנשים, מכיר את המצוקות, יצירתי ויודע ליצור פתרונות מחוץ לקופסא ככל שנדרש תוך התאמתם לזוג שנמצא אצלו.

מגשר גירושין טוב יובל את הצדדים בבטחה לדרך חדשה, ימצא פתרונות כוללים, תוך ראייה בכל תחומי החיים בהווה ובעתיד ומציאת הפתרון הנכון והמותאם לצדדים שמולו. רוחבית ההווה והעתיד, תוך דאגה לרוחבית לכל תחומי החיים.

יחד בכוחות משותפים יוכלו בני הזוג להגיע להסכם מותאם שעונה על ציפיותיהם מפיג חששות ויוצר מעטפת ביטחון להווה ולעתיד, כל זאת בהליך מהיר יחסית תוך הימנעות מהתכתשויות ומאבקים בבית המשפט.

כיום, בפרט לאחר שהליך הגישור הוא חלק מובנה בהליך הגירושין במסגרת בתי המשפט ובתי הדין, יש חשיבות רבה לפתוח בהליך גישור גירושין פרטי, בו אתם בוחרים את המגשר ואתם מתכננים את מסגרת הזמנים. עולה השאלה איזה מגשר גירושין מתאים. האם כדאי לבחור מגשר גירושין שהוא גם עו"ד מתחום דיני המשפחה או לפנות למגשר גירושין בעל תעודת גישור, אלא שאינו עו"ד. לטעמי ומניסיוני יש יתרון רב למגשר גירושין שעוסק גם בכובעו כעו"ד משפחה שמכיר היטב את השטח והתוואי המשפטי.

עו"ד מגשר שעוסק גם בגירושין יכול לסייע לצדדים להגיע להסכם טוב יותר, תוך שיש לו את הידע משני העולמות ויש לו את הכלים לפשר ולחבר בין הצדדים ומציאת פתרונות מותאמים תוך שילוב רצונות לנוכח מצב החוק ופסיקת בתי המשפט בעניינים אלו.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן