חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

הגדלת מזונות

הגדלת מזונות דינאמית

הגדלת מזונות דינאמית

לרוב סיטואציה של גירושין מצריכה הסכם עליו חתומים שני הצדדים. ההסכם דן בהתנהלות הגירושים ובמחויבות של הצדדים הן בהווה והן בעתיד, כלפי בן הזוג וכלפי הילדים. אחד מהסעיפים הכלולים בהסכם נישואין, (בהנחה ויש ילדים), דן בגובה דמי המזונות אותו על האב לשלם לטובת איכות חייו של ילדו. גובה הסכום נקבע ע”י בית המשפט בהתאם לצרכים ההגיוניים הנראים לעין שעל הילד להזדקק להם עד שיגיע לגיל שמונה עשרה. לעיתים קורה שלאחר שכבר התקבלה ההחלטה יש צורך בשינוי, הגדלת מזונות.

הדינאמיות של הגדלת מזונות

דינאמיות

כאשר מתקבל פסק דין בנוגע לגובה הסכום אין זה אומר שהמצב יישאר בהכרח סטטי ומדובר בהחלטה שלא ניתן לשנותה. אומנם שינוי ההחלטה הנו מהלך מורכב וקשה ובתי המשפט אינם אוהבים להצטייר ככאלו שניתן לשנות את פסק דינם, אך עדיין זהו נושא דינאמי אשר ע”י ייעוץ מעורך דין הבקיא בפרטים ניתן לשנותו. עו”ד ורד לוי הינה עורכת דין המתמצאת בעולם הרחב של דיני גירושין. ביכולתה להכווין את הלקוח, (האם או הילד), לעבר הנתונים הנכונים אשר עשויים לזכות בעת הצורך בבקשה של תביעת מזונות.

הנחיות לתביעת הגדלת מזונות

הנחיה

עו”ד ורד לוי יודעת להנחות את הלקוח לעבר תביעה יעילה, לומר מראש מתי אין טעם להגיש את הבקשה, ואם כן על מה לשים דגש. לדוגמה אם האם נכנסה לחובות כלכלים ועקב כך רמת החיים שלה ירדה, לא יהיה זה מקרה הולם לבקשת הגדלת מזונות. אך אם הילד זקוק בצורה דחופה לשיעורים פרטיים ייתכן שיש עילה לתביעה ובמקרה זה עו”ד ורד לוי תדע להנחות על מה לשים את האצבע וממה יש להימנע.

השיקולים להגדלת מזונות

השיקולים להגדלת מזונות

בעת בקשת הגדלת מזונות על השופט לבחון שלושה שיקולים. הראשון עוסק בתם לב ואמינות, כלומר בדיקה שהבקשה אכן נועדה לטובת הילד, יש בה מן ההצדקה והיא אינה נעשית מטעמי בצע. שיקול שני הנו בדיקה אחורה, לזמן קבלת ההחלטה. נבדק האם ההחלטה הייתה מוחלטת או שהשאירה פתח לפרשנויות. השיקול השלישי מתייחס לסוגיה האם הפסיקה הראשונית הייתה נכונה או שכן יש מקום לדון בה מחדש לטובת הנסיבות המשתנות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן