חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המלצות מלקוחות

תביעה גירושין ופירוק שיתוף
אני רוצה להודות לך עו"ד ורד לוי, על רמת השירות שקיבלתי שהייתה הרבה ומעבר לכל מצופה, על יחסך הבלתי מתפשר ומעמיק לתיק שלי, תוך מקצועיות גבוה, גילוי סובלנות ואדיבות כלפי וכן לחימה ללא לאות וללא פשרות בצד שכנגד, לשביעות רצוני המלאה.

אני שמח שאת היית עו"ד שלצידי.

(א.ה – ראשל"צ)

ש.א –רחובות (תביעת אבהות ומזונות)
לפני כשנה פניתי נסערת אל עורכת הדין ורד לוי בבכי ובסערת רגשות ושיתפתי אותה בנתונים שלי.

ורד הפגינה רגישות יוצאת מן הכלל והגיעה כעבור שעה אלי הביתה. מאותו הרגע היא יצגה אותי בכבוד, תמיד תמיד הייתה שם בשבילי, קשובה, זמינה תמיד עבורי וכמובן הדריכה אותי לאורך הדרך באופן עקבי ושוטף.

סיום התהליך היה משביע רצון , בבית המשפט היא ממש נלחמה עבור המטרות המשותפות שלנו שכמובן בזכותה גם מימשנו אותן.ממליצה בחום על שירותיה! מעבר לידע משפטי יש אישה עם לב גדול, דבר לא חשוב פחות בליווי תהליכים משפטיים/רגשיים שונים.

א.ד.ג מלוד (תביעת גירושין)
עו"ד ורד לוי טיפלה בתיק שלי בשנה האחרונה במסירות ובמקצועיות ראויה. לכל הטיפול המקצועי התלווה יחס חם, סבלנות ויכולת הקשבה שלא בהכרח בא עם התפקיד.

עו"ד לוי העניקה לי את התחושה שאני בידיים טובות. עמדה איתי בקשר רציף ועדכנה אותי על כל מהלך והתקדמות בתיק תוך כדי שיתוף, הסבר ושמירה על האינטרסים שלי.

לי באופן אישי מאוד היה חשוב היחס, השיתוף והסבלנות בנוסף למקצועיות ואת כל זה מצאתי אצל עו"ד ורד לוי.

בהערכה רבה,

א.ד.ג.

א.ו (ר"ג) – תביעה כספית והוצל"פ
עו"ד ורד לוי, סייעה לי רבות בתביעה כספית שהוגשה נגדי. עו"ד לוי פעלה בהגינות, תוך שימת לב לפרטים ונלחמה עבורי בעוצמה ובחוכמה לשביעות רצוני המלאה.

לאורך כל הטיפול המשפטי הרגשתי שיש לי גב ותמיכה, לא בכדי היא הפכה לעו"ד שלי ושל בני משפחתי.

ישר כח, המשיכי להיות מצוינת כמו שאת היום, כן ירבו כמותך.

ממני, א.ו ומבני משפחתי.

המלצות על עורך דין משפחה

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן