חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ידועים בציבור

מעוניינים לקבל ייעוץ וליווי משפטי בנושא ידועים בציבור? ורד לוי הינה עו”ד בתחום דיני משפחה, תייעץ ותלווה אתכם בכל שלב, החל מהייעוץ הראשוני ועד למתן הכרה בהיותכם ידועים בציבור.

ידועים בציבור

מה היא המשמעות של המושג "ידועים בציבור"?

ישנם זוגות המצויים במערכת יחסים רומנטית לאורך זמן ועם זאת בוחרים לא למסד את הקשר דרך נישואין. ישנם זוגות שנמצאים בקשר זוגי שכזה לאורך שנים, חולקים דירה משותפת, חשבונות משותפים ובמקרים רבים גם ילדים. זוגות רבים מצויים בקשר שכזה בשל אידיאולוגיה מסוימת שרואה את מוסד הנישואין כפסול וישנם זוגות שנגררים למציאות שכזו ללא השקעה של מחשבה רבה בנוגע לעתידם כבני זוג נשואים או כבני זוג שאינם נשואים כדין.

מכיוון שמערכות יחסים שכאלה יוצרות שותפות בתחום הממון, מובילות להבאה של ילדים מחוץ למסגרת הנישואים ועוד- ישנן השלכות משפטיות במקרים בהם הקשר מתפרק, אחד מבני הזוג מת או שקיים חוסר הסכמה בין בני הזוג בנושא מסוים. כדי להחליט האם להכליל על זוגות שכאלה דינים דומים לאלו הקיימים בין בני זוג נשואים נוצרה הגדרה משפטית של “ידועים בציבור”.

"ידועים בציבור" והשלכות משפטיות:
מורכבות משפטית בהחלטה אודות תיוג של בני זוג כ-''ידועים בציבור'':

"ידועים בציבור" והשלכות משפטיות:

בייצוג עו”ד משפחה העובדה כי בני זוג מוגדרים בחוק כ- “ידועים בציבור” מובילה להשלכות שונות מבינה משפטית. כך, במידה ובני הזוג יחליטו על פירוק הקשר יחולו על הצדדים חובות הנובעות מדיני גירושין. כמו כן, ייתכן מאד כי בן הזוג יחויב במזונות כלפי בת הזוג. כמובן שישנן השלכות נוספות ועל כן הנושא נחשב למורכב מבחינה משפטית.

מורכבות משפטית בהחלטה אודות תיוג של בני זוג כ-"ידועים בציבור":

מורכבות משפטית בהחלטה אודות תיוג של בני זוג כ-"ידועים בציבור":

חשוב לציין שיתכנו מקרים בהם בן/ בת זוג, שנפגעו מהפרידה ינסו להשיג מבן או בת הזוג השניים הטבות שונות הנובעות מתוך התיוג של בני הזוג כידועים בציבור. הבעיה נוצרת כאשר לא ברור אם אכן מדובר בזוג שנכלל בהגדרה של “ידועים בציבור” וכך למעשה נעשה ניסיון מצד אחד הצדדים להשיג הטבות כלכליות מהצד השני בלי שיהיה לך בסיס חוקי.

ורד לוי - עורכת דין מומחית לדיני משפחה ובתוכה לתחום של ידועים בציבור:

ורד לוי - עורכת דין מומחית לדיני משפחה ובתוכה לתחום של ידועים בציבור:

ורד לוי סיימה בהצטיינות לימודי משפטים והוסמכה לעסוק בעריכת דין האופן חוקי. לורד ידע מקצועי רב וכן ניסיון בתחום. כמו כן, בעזרת המצוינות של עורכת דין ורד לוי בכל הקשור ליחסים בינאישיים תוכלו ליהנות משירות אדיב ותומך לאורך התהליך.

עו"ד דיני משפחה – לתאום פגישה חייגו :

0737841738

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן