חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיפורי הצלחה

בתחום המזונות
הצלחה בתחום המזונות


מזונות ילדים- הפחתת סכום
כשאני מייצגת את האב, שנדרש לשלם מזונות ילדים, אני חותרת לסכום מזונות ילדים ריאלי, שאב יוכל לעמוד בו ולכלכל את עצמו בכבוד וזאת מול דרישות גבוהות של האם מאידך.

כך לדוגמא במקרה של אב לשלושה ילדים, כשנתבע לשלם סך של 6,600 שקלים לחודש עבור מזונות ילדים, חיפש עו"ד דיני משפחה שיסייע לו. האב הזה הגיע אלי על מנת שאטפל בתביעת מזונות ילדים.

הובלתי את התביעה לכדי לכך שבסופו של דבר משלם האב סך 3,000 שקלים בחודש בלבד לשלושת הילדים (קרי, 1,000 שקלים לילד) עבור מזונות ילדים. יש להדגיש מדובר בסכום שנמוך מהסכום שבית משפט נוטה לפסוק לילד שנע בין 1,250 – 1,500 שקלים עפ"י מכלול השיקולים של בית המשפט.

כך במקרה של אב לארבע ילדים שנזקק לעו"ד דיני משפחה שיסייע לו בתביעת מזונות ילדים, הובלתי למצב בו אב משלם מזונות ילדים בסך 900 בלבד שקלים לילד. ואלו רק מקצת מסיפורי ההצלחה שלי בתחום זה.

כך תוך ייצוג אבות רבים, לאור התפתחויות אחרונות בפסיקה, התמדה ומאבק ראוי ולגיטימי סייעתי להפחתת סכום המזונות ו/או לקביעת סכום מזונות שהינו מלכתחילה סכום ריאלי אותו האב יכול לשלם מבלי להיקלע למצוקה כלכלית.

מזונות ילדים- הגדלת סכום
מאידך, במקרים בהם אני מייצגת את האם, אני חותרת לסכום מזונות גבוה שיאפשר לקטין אורח חיים בו לא ייחסר לו דבר תוך ראיית רחבה של הוצאות פוטנציאליות לעתיד לבוא.

חישוב סכום מזונות מחייב תכנון מעמיק ואסטרטגי תוך ראיית מכלול ההוצאות כיום ופוטנציאל הוצאות לעתיד לבוא, תוך התאמת הסכום הנדרש לכל ילד באשר הוא. לא מדובר במצב של מה בכך, אלא בקביעה שתלווה את הקטין ואמו משך שנים.

כך במקרה בו ייצגתי אם לילד יחיד שחיפשה עו"ד דיני משפחה בראשון לציון, הגיע אלי ופעלתי לצורך קביעת סכום מזונות בשיעור של 3,000 שקלים בחודש לילד יחיד.

בתחום המזונות
הצלחה בתחום המזונות

הקלה בתנאי תשלום
בייצוג של חייב בהוצאה לפועל מזונות ילדים, דאגתי להקל על החייב השגת פריסת חוב מזונות ילדים בסך 20,000 שקלים ל24 תשלומים, ודחיית החיוב הראשון במספר חודשים. מדובר בהחלטה חריגה, בפרט שמדובר בחוב מזונות ילדים, שהיה בה כדי להקל על האב החייב במזונות כך שהצליח להתמודד עם החוב שנצבר כנגדו ולהימנע מסנקציות שמוטלות על חייב מזונות כגון: עיקול משכורת, עיקול חשבון עובר ושב, וצווים שונים.

הפחתת גובה חוב בשיעור ניכר
כמו כן במקרה אחר, לקוח שחיפש עו"ד דיני משפחה בראשון, פנה אלי על מנת שאסייע לו בהתמודדות עם חוב מזונות ילדים שנצבר כנגדו בהוצל"פ.

באותו מקרה תוך ניהול מו"מ נרחב והעלאת טיעונים רלוונטיים בפני רשמת ההוצאה לפועל הבאתי לתוצאה כלכלית משתלמת במיוחד עבור הלקוח, שכן חובו הופחת ב-30,000 שקלים.

תביעות משמורת
אני מייצגת הרבה אבות בתחום המשמורת , שפונים לעורך דין גירושין, על מנת שיוכלו לראות את ילדיהם ולממש את הסדרי השהות. פעמים רבות סייעתי לאבות בתביעות משמורת תוך הרחבה משמעותית של הסדרי השהות ואף הפיכת הסדרי השהות למשמורת משותפת או לרמה דומה לכך.

קיימת חשיבות רבה לעמוד לצד האב ולעמוד על זכויות המשפטיות שיש לו כלפי ילדיו, כך שלא יחויב רק בחובות (כגון מזונות ילדים), אלא גם יזכה לזכויות – כל זאת בלחימה משמעותית לצורך השגת היעד. עו"ד לגירושין שמסור ללקוחותיו כמוני יעשה כל מאמץ ויטען את כל הטיעונים תוך שימוש בכל הכלים המשפטיים למען זכויותיו של האב.

תביעת אבהות
נאבקת בכל דרך באב שמנסה להתחמק מחובותו לזון את ילדו. אף במקרים בהם האב ניסה שלא להגיע לבדיקת רקמות, חתרתי לקביעת אבהותו אף ללא בדיקת אבהות, תוך שימוש בסירובו כהוכחה לאבהותו ומכאן נגזרה חובתו לזון את הקטין.

תביעות גירושין:
אני חותרת לקדם את הזוג שרוצה להתגרש לכדי הסכם, ככל שהדבר ניתן. לא אחת הגיעו זוגות שפניהם למלחמה ותביעות והצלחתי לקדם ביניהם הסכמות כך הגירושין הסתיימו במהירות תוך שמירה על זכויות הדדיות וללא מפח נפש שעשוי ללוות הליך גירושין ארוך.

אם הדברים מגיעים לכדי תביעות, אני נאבקת בכל הכוח למען הלקוח/ה שלי למימוש זכויותיו תוך התמודדות יצירתית וראייה כוללת לרבות תמיכה מלאה בלקוח/ה.

אינני נותנת למכשולים לעמוד בדרכי, כשמתעורר כזה, אני מוצאת את הדרך לגבור עליו ולעיתים אף להפוך אותו ליתרון אסטרטגי עבור לקוחותיי.

תביעת גירושין שנמשכה זמן רב ללא התקדמות אצל עו"ד אחר הועברה לטיפולי והצלחתי להוציא אותה מהמבוי הסתום אליה נקלעה ולהגיע לסיום הוגן וראוי עבור הלקוח שלי.

עו"ד דיני משפחה – לתאום פגישה חייגו :

0737841738

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן