חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין גירושין בראשון לציון

אמות המידה לבחירת עו"ד בראשון לציון והסביבה

הפרמטרים לבחירת עו"ד גירושין בראשון לציון והסביבה

אנו פונים לעורך דין בזמן מצוקה אישית, כשנושא משפטי מאיים להשפיע על חיינו בצורה עמוקה מעתה והלאה. כשמדובר בעורך דין לענייני המשפחה הדבר כולל תחומים רבים ושונים. הוא כולל את עתיד ילדינו, עתיד רכושנו, שלוות הנפש שלנו והלכידות המשפחתית. עורך דין לענייני המשפחה צריך להיות רגיש לצרכים שלנו מחד ולדעת להגן עלינו מפני הסכנות האורבות לנו מאידך. כך שכאשר בוחרים עו”ד בראשון לציון לענייני המשפחה, אנו בוחרים שותף למסע שניתן לסמוך עליו.

צפו בעו"ד ורד לוי המדברת על צעדים ראשוניים בהליך גירושין :

כיצד לבחור עורך דין גירושין בראשון לציון?

כיצד לבחור עורך דין גירושין בראשון לציון?

ראשית יש לבחון שהוא אכן מתמחה בתחום שלנו ויש לו ניסיון מספק בתחום. כדאי להגיע אליו עם המלצות ממכרים, וכדאי לבחון כבר בפגישה הראשונה אם הוא מעורר בנו אמון, אם הוא קשוב ומדבר אתנו בגובה העיניים ולא שוחה יחידי בין גלי החוקים בלי לשים לב לאדם שהוא מייצג, לצרכיו ולטובתו. על אחת כמה וכמה הדבר חשוב כשזה נוגע לענייני משפחה. אין כאן אופציה להגיד “אופס, טעיתי” עתידה של משפחתנו על הכף.

עורך דין לענייני משפחה - תחומי עיסוק

עורך דין לענייני משפחה - תחומי עיסוק

אם בחרתם לעבוד עם עורך דין המתמחה בדיני משפחה, כדאי לציין אילו שירותים תוכלו לקבל מעורך דין כזה. כל מה שנוגע להסכמי ממון, הסכמי גירושין וגם יעוץ בנושא שלום בית. נושאים שקשורים למזונות, מזונות ילדים ומזונות אישה לצד הוצאה לפועל במקרה של אי תשלום מזונות. יתכן שהתחום של בדיקת אבהות נוגע לענייניכם, אולי הדבר קשור לבדיקת אבהות במקרה של גניבת זרע, במקרה של מות האב הביולוגי או בחשד לממזרות – נושאים רגישים שדורשים אוזן רגישה וקשובה מעבר לחוק היבש.

עורך דין בראשון לציון
המלצה אישית לעו"ד גירושין בראשון לציון

המלצה אישית

אישית, התרשמתי עמוקות מטיפולה של עו”ד בראשון לציון ורד לוי, המתמחה בדיני משפחה. היא מעניקה שירותים משפטיים בתחום חשוב ורגיש זה באזור ראשל”צ והסביבה. לכן אם גם אתם מחפשים עו”ד בראשון לציון המתמחה בדיני משפחה, כדאי לגשת אליה ולהתרשם מנסיונה, היכולות שלה, והמחויבות שלה לצד שהיא מייצגת. היא סיימה לימודי משפטים בהצטיינות ועברה הסמכה על ידי לשכת עורכי הדין בישראל. כן יש לה ידע נרחב בתחום העסקי, שאותו היא מיישמת בכל חוזי הגירושין והסכמי הממון (ר"פ)

אולי יעניין אתכם גם:

לתאום פגישה עם עו"ד גירושין בראשון, התקשרו עכשיו

0737841738

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן