חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עורך דין גירושין ברמלה

פתרון בעיות בתהליך הגירושין.

תהליך גירושין הוא ארוך, מורכב ומסובך, לעיתים גם מבחינה נפשית וגם מבחינה כלכלית. איכותו של התהליך, תלוי בהרבה קריטריונים, לרבות ממצבם של בני הזוג וכן סוגיות נבחרות שנוגעות לילדים ו/או לרכוש אם אתם מחפשים עורך דין גירושין ברמלה מומלץ לפנות לעורך דין שיודע למצוא את הפתרון הנכון.

עו"ד ורד לוי תסייע לכם בהשגת התוצאות הטובות ביותר בבית המשפט לענייני משפחה יחד עם ניסיון של שנים בזירה המשפטית וידע רב בכל הנושאים הרלוונטיים.

עורך דין גירושין ברמלה – עו"ד מנוסה כבר בתחילת התהליך

נושא גירושין הוא נושא טעון מאוד, רחב זרועות והשלכות. הוא מתחיל בנקודה מסויימת ולעיתים כדאי כבר בשלב מקדמי, כשנושא הגירושין עולה על הפרק. מרגע המחשבה על גירושין התייעצות עם עורך דין לענייני משפחה יכולה לפשט את ההליך ולסייע ללקוחות להגיע לחוף מבטחים.

  • גירושין הן לא עניין פשוט וכדאי להבין מה המשמעות הפיננסית והנפשית של תהליך שיכול להימשך גם חודשים ארוכים ובמקרים מסוימים אף יותר. הבנה של התהליך, חלקיו השונים והגורמים שמשפיעים על החלטת בית המשפט יסייעו ללקוחות להשיג תוצאות טובות ולהתכונן להליכים ולכן חשוב לשכור את שירותיו של עורך דין מנוסה.
  • משרד עורכי דין ורד לוי בראשותה של ורד לוי, מומחית לענייני משפחה ודיני גירושין הוא הדבר שאתם צריכים כדי להשיג את התוצאות הרצויות מול השופט בהחלטותיו שישליכו לשנים רבות לאחר מכן. החלטות בית משפט בכל מה שקשור בגירושין קריטיות לא רק למצבם הכספי של בני הזוג אלא משליכות על אורך חייהם ואיכותם כאשר מדובר בנכסים וכמובן במשמורת על הילדים. עורך דין ורד לוי תדאג לכך שתקבלו את התוצאות הטובות ביותר כדי להמשיך בשגרת חיים תקינה ורגילה.

חולשים על כל הנושאים מגישור ועד חלוקת רכוש וצוואות

עורכי דין גירושין צריכים להכיר מכלול של נושאים ולתת הערכה מתאימה לגבי הצעדים בהמשך משרד עורכי דין ורד לוי עומדים לשירותכם ברמלה והסביבה בכל נושא שקשור לדיני משפחה החל מגירושין שכולל בתוכו הסכמי ממון, הסדרי שהות, משמורת על הילדים, חלוקת רכוש, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים ושלל נושאים שקשורים לבני הזוג, וגם לענייני משפחה אחרים כמו צוואות, ירושות ואלימות במשפחה. לכל נושא עורכת דין ורד לוי תציג שלל אפשרויות ותעמוד לשירותכם בצורה יצירתית, מקצועית ובנחישות והתמדה.

תנו לניסיון שלנו לעבוד בשבילכם

הדבר החשוב ביותר שאנו נחפש אצל עו"ד גירושין – הוא הניסיון, הניסיון מדבר בעד עצמו והוא קובע את התוצאות בבית המשפט מתוך אופן הצגת הדברים בפני השופט. משרד עורכי דין ורד לוי פועל מזה שנים בתחום המשפחה ולו ידע רב. עורכת דין ורד לוי מכירה את כל סוגי התיקים, התביעות, הטענות וכך נותנת מהניסיון שלה לטובה הלקוחות.

עורך דין גירושין ברמלה

חייגו עכשיו – לתאום פגישה:

0737841738

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא 0737841738
דילוג לתוכן